Yengeye Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: yengeye doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, yengeye doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun bitanecik yengem.

Yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine biricik yengem.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum biricik yengem. Nice Yıllara.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili yengem.Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana sevgili yengem. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgili yengem.

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun bitanecik yengem! Mutlu yıllar..

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin biricik yengem. Doğum günün kutlu olsun.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın