Yeğene Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: yeğene doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, yeğene doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın bitanecik yeğenim.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgili yeğenim. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice mutlu yıllara biricik yeğenim.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım yeğenim.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yeğenim!

Yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine biricik yeğenim.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgili yeğenim.
Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili yeğenim. Mutlu Yıllar.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın