Yavruya Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: yavruya doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, yavruya doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine sevgili yavrum.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğumgünün kutlu olsun sevgili yavrum.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum sevgili yavrum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutlu olsun canım yavrum.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum bitanecik yavrum. Nice Yıllara.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun sevgili yavrum. Doğum Günün Kutlu Olsun!http://www.bilgien.com

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun biricik yavrum.

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun bitanecik yavrum, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara.
Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili yavrum.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili yavrum. Nice güzel doğum günlerine..

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın