Toruna Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: toruna doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, toruna doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile… Mutlu yıllar sevgili torunum. İyi ki doğdun!

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğumgünün kutlu olsun biricik torunum.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar sevgili torunum.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.http://www.bilgien.com

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik torunum. Doğum Günün Kutlu Olsun!

Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Doğum günün kutlu olsun. Daha nice nice mutlu yıllara canım torunum.

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun biricik torunum! Mutlu yıllar..

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım torunum. Nice mutlu yıllara.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın