Sözlüye Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: sözlüye doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, sözlüye doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

 

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana sevgili sözlüm. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun biricik sözlüm.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sözlüm!
Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun bitanecik sözlüm. Doğum günün kutlu olsun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutlu olsun canım sözlüm.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın canım sözlüm.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun sevgili sözlüm.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar bitanecik sözlüm.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik sözlüm. Mutlu Yıllar.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın