Skype Sözleri

Bu sayfamızın içeriğinde: anlamlı skype sözleri, duygusal skype sözleri, etkileyici skype sözleri, kısa skype sözleri, skype aşk sözleri, uzun skype sözleri, yeni skype sözleri yer almaktadır.

Hayat yangın gibidir. Yoldan geçenin unuttuğu alevler, rüzgârın önüne katıp savurduğu küller; işte bir insan ömrü gelip geçmiştir.

Umut. Hiç bitmeyen bahar mevsimidir. İçinde kar da yağar fırtınada. Ama çiçekler açmaya hep devam eder.

Hayatın bu çirkin oyunlarına rağmen hala gülmeyi başarabilen insan; hayatın felsefesini çözmüş demektir. “umursamamak”

Susuyor vedalaşırken insan. Sahte gülüşlerimin içinde kayboluyorum. Şimdi söndü ışık, sustu dudağımdaki sen çalan ıslık. Sen, dünya ahret acımsın artık!

Sen virgülerle uğraşırken, ben çoktan noktayı koyup kayıplara karışırım ve sana öyle bir eşittir bırakırım ki eşitleyecek hiçbir şey bulamazsın.

‘Sen daha çocuksun’ derdi annem, aşka yeltenirken. Peki, şimdi büyümüş müyüm anne? Ayrılığa ağlarken.

Tıka basa yemişim yalanlarını, ağzımı her açtığımda dudaklarımdan küfrün dökülüyor. Sövüyorum gelmeyişine geçmeyişine.

Bu kalp sensiz atmasını bilmiyor, bu beden sensiz sıcaklığı hissetmiyor, gözlerimde hayalin var ağlasam da silinmiyorhttp://www.bilgien.com/blog/skype-sozleri/

‎İnadına bugün yine seni düşüneceğim tertemiz hayallerime seni çizeceğim, seninle bütün hayallerimi süsleyeceğim, sen benim için gerçek olan bir hayalsin!

Huzuru gözlerinde buldum, mutluluğu nefesinde hissettim ve bedenimi ısıttın, bir gülüşün yetiyor be güzelim sen güldükçe acılara inat seni seveceğim…

Sana aşık olmakmış nefes almadan ölmek, seni dinlemekmiş yalanların içinde yüzmek, seninle yürümek meğer hayatın uçurumunda dans etmekmiş yalancı sevgili.

Meçhul bir yerde karmaşık duygular içinde hafif gözüm yaşlı bir şekilde yazıyorum bunu, seni seviyorum.

Cezam mı revamı bilemedim, seni nasıl sevmiş bu kalbim söz geçiremedim, seninle mutlu olmaktı tek isteğim, her şey yalanmış anladım gittiğin gün, vefasız sevgilim!

Sözlerimin bittiği yerde gözyaşlarımla haykırıyorum isyanımı sana! Kırık kalbimi, umutlarımı, hayallerimi gözyaşlarımla büyütüyorum belki geri dönersin benim sevdiğim gibi seversin!

Gittiğin günden beri seni hayal ederim ve hayalinin karşısında ağlarım, bir gün dönersin diye beklerim ve beklerken hep seni hayal ederim.

Bir kere girdimi aşk virüsü kanser gibi sarar tüm bedeni ne öldürür nede güldürür ruh bedende olduğu sürece süründürür.

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz, sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Bir bulut gibidir benim kalbim. Başka yüreklerle çarpışır, yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi.

Aslında söylediklerimden çok, sakladıklarımda gizliyim. En iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak verin.www.bilgien.com

‎Başkalarının hatalarından ders alın. İnsan bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşamıyor.

Defolu şehirlerde ihraç fazlası kadınlarsa payına düşen, senden önce öpülmüş dudaklarda sana dair cümleler aramayacaksın.

Cesaret bir gaz pedalıdır ve korku da bir fren; hedefinize giderken ikisine de ihtiyacınız vardır.

Erkeklerin kalpleri yerine cüzdanlarında yaşayan kadınlar, ruhları yerine kalçalarının okşanmasına razı olmak zorundadır.

Gitmek gerekir bazen. Fazla yormadan, daha çok bıktırmadan. Eğer vaktiyse, ardına bile dönüp bakmadan.

Yağmur olsan binlerce damlanın içinden bulur yere düşmeden tutardım seni, korkardım çünkü toprak aldığını vermiyor geri.

Kalp mi insana sev diyen yoksa yalnızlık mı körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Her şeyi silmek gerekse önce senden başlardım. Çünkü sen olmayınca hiçbir şeyin anlamı kalmaz.

Yaprağın kaderi düşmekmiş. Sen dalda yaprak değil, ağaç ol. Toprağa kök sal. Yaprakların dökülse de sen ayakta kal!

Hayatından aniden çıkan insanlar için üzülme. Zaten çürük meyve dalından tez ayrılır.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim.

Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

Kalpsizsin! Diyemem. Nefes alabildiğine göre mutlaka bir kalbin var. Zaten bu ruhsuzluğunla o kalp; ancak nefes almaya yarar.

Beni sev ya da benden nefret et, ikisi de benim yararıma. Seversen hep kalbinde olurum. Nefret edersen hep aklında.

Ağaçtan düsen bir yaprak nasıl ‘kurumaya’ mahkûmsa, gönülden düsen insanda ‘unutulmaya’ mahkûmdur!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Ne maziler kalır yalan hayatta, tek doğrum var senden başkası yalan, bu yalan dünyada.

Yaşamak uğruna ölmek bu olsa gerek, sevmek uğruna acı çekmek bu olsa gerek. Hayat uğruna savaşmak bu olsa gerek, peki ya senin uğruna üzülmek niye?

Kan bağı neye yarar, can bağı olmadıktan sonra. Can bağıyla bağlı öyle dostlarım var ki; kan bağlarımı hiç aratmıyorlar bana.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın