Rüyada Zorla Almak Görmek

Ayrıca Bakınız; Gasp etmek.

Rüyada zorla almak birine ait mal mülkü onların rızası olmadan zorla alınmaya çalışılması kendisinin istemediği bir işi yapacağına.

Eğer maddi varlığının elinden zorla alındığını görüyorsa parasının bereketinin gideceğine işaret eder. Birisine ait bir parayı zorla aldığını görmek haram yiyeceğine ve yanlış yollara sapacağına işaret eder.

Eğer evlenme niyeti varsa bu düğünün gerçekleşmeyeceğine rivayet olunur. Rüyada maddi değeri olan bir şeyi aldığını görmek eğer bu bir altın ise altını zorla alan kişinin sağlığı yerinde değilse en kısa zamanda sağlığına kavuşacağına ya da olmaz dediği bir işin en kısa zamanda olacağının göstergesidir.

Eğer kolunda altın bilezikleri olan birinin tüm altınlarını zorla aldığınızı görüyorsanız işinizde ve toplumda mevkiinizin yükseleceğine işaret eder.

Şayet zorla aldığınız altınları satarken görmek hiç beklemediğiniz mevkisi sizden büyük birinden yardım alacağınıza göstergesidir. Altınları eğer sayıyorsanız bir kayıp yaşayacağınızın göstergesidir.

Zorla aldığınız altınları başkasına veriyorsanız bol kazançlı günlerin sizi beklediği şeklinde yorumlanır. Rüyada bir kimseden zorla gümüş aldığını görmek; Rüyasında gümüş herhangi bir eşya veya paraları birisinden zorla almak aranızın bozuk olduğu kişilerle düzeleceğine.

Eğer paraları toprak bulduğunuzu görmek ve başkasına ait olduğunu bildiğiniz halde zorla almak iş yerinizde bir sorunla karışılacağınıza hatta etrafındaki düşmanlarınızın artacağına dalalet eder. Eğer bir sandıkta parlayan güzel gümüş paraları zorla aldıysanız dileğinizin gerçek olacağına işaret eder.

Elinizdeki zorla aldığınız gümüş paraların bir anda karardığını görmek sizin hakkınızda yapılan dedikodu ve yalan haberlere işaret eder. Eğer birinin elinden bir kese dolusu gümüş para alıyorsanız farkında olmadığınız ve sizden saklanan bir sırrın göstergesidir.

Rüyada zorla aldığı bir gümüş parayı kaybetmek; Aileden birinin hastalığına ve kaybına yorumlanır fakat parayı daha sonra bulmuşsa tez vakit iyi olacağına dalalet eder. Rüyada zorla aldığınız paraların sahte çıkması;

Güvendiğiniz dağlara kar yağacağının işaretidir eğer önemli bir karar verme aşamasındaysanız dikkatli olmanıza işaret eder. Rüyada zorla aldığı paraları hane içinde dağıtıyorsa herkes tarafından sevilip sayıldığına fakat paralar pis ve kırıksa hane içinde saygınlığının azalacağına rivayet olunur.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın