Rüyada Zorbalık Görmek

Rüyada zorbalık eğer hane içinde yapılıyorsa aile hayatın saadetinin biraz bozulacağına ve ailecek bu durumdan etkileneceklerine.

Eğer zorbalık iş yerinde yapılıyorsa işinde beklediği verimi alamayacağına maddi açıdan biraz sıkıntıya gireceğine işaret eder. Rüyasında bir kimseye siz zorbalık yapıyorsanız , yaptığınız kişi tarafından beklemediğiniz bir şekilde iftiraya uğrayacağınıza.

Eğer siz insanlara zorbalık yapıyorsanız işlerinizin tersine gideceğine hayatınızın tepetaklak olacağına dalalet eder. Fakat yaptığınız kişi için durum tam tersi olacağına bolluk ve refaha ulaşacağına işaret eder.

Rüyanızda zorbalık yaptığınız kişi aile büyükleriniz ise onlardan hayır duası almanız gerektiğine ve biraz daha vakit geçirmeniz gerektiğinin işaretidir. Onların hayır duası tüm kapıları açar unutmayın.

Eski bir zamanda insanlara yapılan zulmü ve zorbalığı görmek. Zorbalığı yapan yüksek makamda kişilerin ve gördüğü her neresi ise orda ki işlerin tersine gideceğini herkesin işlerin bozulacağına ya da işyerlerinin kayıplardan dolayı kapanma durumuna geleceğine rivayet olunur.

Size herhangi birisi zorbalık yaptığı halde siz o kişinin zorbalığının üstesinden geldiğinizi görmek Allah katında yükseleceğinize ve zor durumda kalan kişilere yardım edeceğinizin göstergesidir. Zorbalık yaptığınız bir canlı ise muhtaç olan bir kişinin yardımında bulunacağınıza rivayet olunur.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın