Rüyada Zımpara Görmek

Kişinin inat ve ısrarı yüzünden sıkılacağına işaret eder.

Rüyada tahta zımparalamak, bir işin başına geçtiğiniz anda onu kolaylıkla çözeceğiniz anlamına gelir ki bu işler normalde sizin olamayacağı konusunda endişe duyduğunuz basitlikte işlerdir.

Rüyada ahşap zımparalamak kolaylıkla altından kalkabileceğiniz bir musibetle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada cama zımpara yapmak şeffaf bir şekilde bir iyilik yapmaya çalışırken iyilik yapmaya çalıştığınız kişinin canını acıtacağınıza delalettir. Rüyada porselene zımpara yapmak ise aynı şekilde bu sefer gizli bir şekilde yapmaya çalıştığınız iyiliğin aslında kötü sonuçlanacağına delaletir.

Rüyada bakır metaline zımpara yapmak, çok emek vererek elde ettiğiniz başarıların her birinin sizi tatmin edeceğine işaret eder.

Rüyada demire zımpara yapmak mutluluk içinde başardığınız işin ışıltısını kutlayacağınıza emeklerinizin boşa gitmeyeceğine delalettir.

Rüyada zımpara satın almak ne kadar borcunuz varsa hepsini kapatacağınıza, dargın olduğunuz kimse varsa onlarla güzel bir şekilde barışacağınıza delalet eder.

Rüyada vücunuzun bir yerini zımparaladığınızı görmek o bölgede iyileşmesini istediğiniz bir hastalığın peydah olacağına ve sizin bunu kısa sürede belki iyi beslenme, belki ilaç tedavisi, belki fizik tedavi ile çabalarınızla iyileştieceğinize işaret eder.

Rüyada zımparalamaktan zımparanın aşınmış olduğunu görmek çok çalışmaktan sürmenaj gibi bir hastalığıa yakalancak ancak o süreçte biriktirmiş olduğu para ile de hayatınızn sonuna kadar paraya ihtiyacı olmayacak demektir ancak unutulmamalıdır ki kişinin sağlığı her şeyden önemlidir.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın