Rüyada Evrak Görmek

Genç bir erkeğin rüyada, senet veya evrak dikkatsizce imzalaması; derin bir üzüntüye veya lüzumsuz yere mektup yazmasına,

büro şefi veya amir bulunan bir kimsenin bu rüyayı görmesi güvenilmeyen bir memur olduğunun habercisidir.

Rüyada bir kadının senet ve evrakları gelişi güzel kontrol ederek aslında değerlendirmeden imzalaması başına bir iş geleceğine işaret eder, kişinin daha düşünerek ve dikkatli hareket etmesinde geleceği açısından fayda vardır.

Salimi’ye göre; rüyada kendisini evrak arasında onları incelerken görmek işlerinin içinden çıkılmaz derecede karışık olduğuna, bir evrakı dikkatlice okuyup imza ettiğini görmek, eğer bir dairede memur ise, orada daha üst bir makama geçeceğine,

eğer ticaret yapıyorsa, karlı bir anlaşmaya imza koyacağına, eğer halktan biri ise, devlet dairesindeki bir isinin tamamlanacağına delalet eder.

Senetteki yazılar belirsizse bir eve taşınmaya ve bu evden memnun olmayacağına işaret eder. Senet veya evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığına işarettir.

Rüyada bazı evrakı incelediğini veya dosyaladığını görmek, bazı hükümet işleri için belgeler hazırlamak zorunda olduğuna işaret eder.

Rüyada evraklarını bir türlü bulamadığını görmek yapmak istediğiniz işin sonundan emin olmayacağınıza işaret eder.

Rüyada evrakların sağa sola dağıldığını görmek sizi çok yoracak bir işin altına gireceğiniz bu durumda sakin ve sabırlı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğinin habercisidir.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın