Rüyada Evden Taşınmak Görmek

Rüya tabirleri açısından rüyada taşınmak güvenliği, huzuru, düşmanlardan korunmayı, rahatı, dertlerden uzaklaşmayı temsil eder. Detaylı anlatımımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Taşınma ve ev rüyalarına çok dikkat etmek ve onları çok dikkatli yorumlamak gerekir.

Rüyada taşınmak ile ilgili rüya tabirleri rüyada tahtadan ve kerpiçten bir eve taşınmak mütevazı hayatınıza şükredip var olan ile güzel ve huzurlu bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada daha kötü bir evden daha iyi bir eve taşındığını görmek malca, mevkice ya da itibarca daha iyi bir konuma geleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kendini hiç taşınma olmadan başka bir evde yaşadığını görmek hayatınızda yepyeni bir sayfa açılacağı anlamına gelir.

Rüyada evi taşımak için temizlik yapmak yeni girişeceğiniz işe veya evliliğe istekli ve hazırlık olduğunuzun göstergesidir.

İslami rüya tabirlerine göre rüyada taşınmak; Kirmani’ye göre; rüyada taşınmak iyi bir evden kötü bir eve taşınmak kişinin şükredip malından zekât veya sadaka vereceğine,

kötü bir evden iyi bir eve taşınmak bir kişinin kendine hayrının dokunacağına ve mal, mülk veya mevkice durumunun iyileşeceğine işaret eder.

Abdulgani Nablusî’ye göre; Rüyada taşınmak bir yeni bir işe girişileceğine ya da ev halkında veya ev düzeninde bazı köklü değişiklikler yapılacağı şeklinde tabir olunur.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın