Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada eşarp görmek genelde evlilik ve evde kısmettir.

 

Rüyada eşe dosta eşarp alıp hediye ettiğinizi görmek dini vazifelerinizi yerine getirmek için yardımda bulunacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir eşarbı bir daldan sallanırken görmek bir dilekte bulunacağınıza bu dilek için bir adak adayacağınıza ve dileğinizin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada eşarp takmadığınız halde eşarp taktığınızı görmek bundan rahatsızlık duymuyorsanız bilakis hoşunuza gidiyorsa ve etrafınızdakiler de bu durumdan hoşnutsa yakın zamanda kapanacaksınız demektir, ancak bu durumdan hoşnut değilseniz ve bu sizi rahatsız ediyorsa biri sizi kapanmak konusunda zorlayacak demektir.

Rüyada normalde eşarplı olduğunuz halde eşarp takmadığınızı gördüyseniz dini vazifelerinizi aksatacağınız şeklinde yorumlanır veya inandığınız şeyler ve ahlak kuralları konusunda biraz prensiplerinizden uzak davranacaksınız şeklinde rüya yorumu yapılır.

 

Rüyada eşarplı insanların olduğu bir ortama girdiyseniz bir vaaz dinleyeceksiniz ve bu vaaza uygun hareket etmeye özen göstereceksiniz şeklinde yorumlanır.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın