Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek iyi bir haber almaya işarettir.

Güzel yüzlü bebek ise işlerinizin yolunda gitmesine kötü ve pis bebek görmek tam tersine işlerinizin kötüye gideceğine işarettir…

Rüyada kız bebeğiniz olduğu halde erkek bebeğiniz varmış gibi görüyorsanız ataerkil bir aile yapısında erkelere daha çok önem veriyorsunuz demektir.

Kız çocuklarınızın doğru yetişmesi için bilinç altınıza yerleşmiş olan bu düşünceden kendinize sürekli hatırlatarak ve kız bebek veya çocuğunuza karşı davranışlarınızı kontrol ederek kurtulmalısınız.

Rüyada erkek bebek doğurmayı beklerken kız bebek doğurduğunuzu görüp bu duruma üzülüyorsanız eğer kadınsanız çevrenizde erkek evlat isteyen kişilerin baskısı altında kalmışsınız siz de içten içe erkek çocuk istiyorsunuz demektir.

Eğer bu duruma seviniyorsanız size ilerde arkadaş olup yalnızlığınızı alacak bir çocuktan öte bir kız kardeş arayışı içindesiniz demektir.

Kız çocuğunuza bu kadar ciddi bir sorumluluğu yüklemekten kaçınmalısınız.

Rüyada erkek bebeğin yürüdüğünü ve size doğru geldiğini görüyorsanız bebeğiniz varsa sağlıklı bir şekilde büyüyeceğine işaret eder eğer bebeğiniz yoksa bir iş kurduysanız veya yeni bir işe geçtiyseniz o zaman da bu yeni bulunduğunuz yerde başarıyı sağlıklı bir şekilde kısa bir emekleme evresi sonunda elde edeceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada sadece erkek bebeklerin olduğu bir yerde olduğunuzu görmek kadın için üstünüzde ataerkil baskının çok olduğunu ve bundan kurtulmak için kendi kendinizi eğitmesi gerektiğini, erkek için ise etrafındaki kadınları ve onların düşüncelerini yok saydığını ve yeni gelen nesillere de bunu aktardığının göstergesidir.

Ebu Sait El Vaiz’e göre; Bir erkeğin rüyada erkek bebek doğurduğunu görmesi, kendisine uygun olmayan bir ağır yük altına gireceğine, sonra kurtulup düşmanına üstün geleceğine delalet eder. Bir görüşe göre de, bu rüya fena huylu bir eşten kurtulmaya delalet eder.

Bir kadının gebe olmaksızın erkek bebek doğurduğunu görmesi, kocasının zengin olacağını gösterir.

 

Caferi Sadık’a göre: Bir kadın rüyasında bir erkek çocuğu doğurduğunu ve çocuğun hemen konuştuğunu görse, dünya ve ahirette selamete erer.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın