Rüyada Enkaz Yıkıntı Görmek

Rüyada enkaz görülmesi, gam ve kedere delalet eder.

Evinin önünde enkaz görmek

Bir kimsenin rüyasında evinin önünde bir enkaz görmesi; o ev halkının bir belaya uğrayacaklarına, enkazın oradan kaldırıldığını görmesi ise; rüyayı gören kişinin bu beladan kurtulacağına işaret eder.

Boş bir araziye enkaz yığdığını görmek

Kişinin rüyasında boş bir araziye enkaz yığdığını gören kimsenin, sonu olmayan şeylerle uğraştığına delalet eder.

Enkaz (Yıkıntı) kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır.

Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür.

Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

 

Rüyanızda ana nesne olarak Enkaz (Yıkıntı) görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın