Rüyada Duş Almak Görmek

Çağdaş Ulema: Soğuk suyla duş almak; bir iş konusunda gerçek amacınızın anlaşılmayacağına… Soğuk bir ortamda sıcak suyla duş aldığınızı görmek; sağlık probleminizin olmadığına işaret eder.

Neşeli insanlar içinde duş almak; mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada duş yaptığını görmek iç huzura erişeceğinize, tövbe etmeye, Salih bir kul olacağınıza delalet eder.

Aydınlık ve temiz bir su görülmesi, o kimsenin üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

Duş Almak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır.

Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür.

Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur.

Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

 

Rüyanızda ana nesne olarak Duş Almak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın