Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek çabucak gelecek, helal kısmettir.

Domates ne kadar güzelse kısmet de o kadar güzeldir.

Rüyada bir bahçeden domates topladığınızı veya bir satıcıdan domates aldığınızı görmek, sizi ve ailenizi sevinç ve mutluluğa götürecek bazı haberlerin kapınızda olduğuna delalet eder.

Bazı alimler buyurmuşlardır ki kırmızı domates altına ve yeşil domates ise paraya delalet eder.

Bir başka rivayete göre de; Rüyada mevsiminde domates görmek bereket ve bolluğa işarettir.

Rüyada domatesi mevsim dışında görmek bereketin uzun süreli olmayacağını bir süre sonra gelecek olan geçim sıkıntısına işarettir.

Rüyada görülen domates ne kadar güzelse kısmet de o kadar güzeldir.

Rüyada domates çorbası yapmak kışın sıcak ve harcamaların az olacağı maddi durumunuzu çok zorlamayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada domates kestiğinizi ve bu domateslerden salça yaptığınızı görmek kısmen daha maddi zorluklarla geçecek bir döneme hazırlık için para biriktirmeniz gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüyada bir insanın üstünde kan görüp aslında onun domates lekesi olduğunu anlamanız bir kişi hakkında zanda bulunacağınızın ve onun istemeden de olsa günahını alacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada bahçede domateslerin dallarından taştığını, sarktığını görmek bereket üstüne bereket gelecek, kazancınızın artışında bir süreklilik olacak demektir.

Rüyada domatesleri sepetlere topladığını görmek eğer bayan ise çeyiz hazırlayacaksınız, eğer rüyayı gören erkek ise bir iş veya bir hayırlı evlilik ile ilgili hazırlık yapacaksınız demektir.

Rüyada kendisini bereketli domates tarlalarında gören kişi etrafındaki insanlarla birlikte bir terfi alma, iş iyileştirmesi yaşar.

Rüyada domatese alerjisi olmadığı halde domatese alerjisi olduğunu yedikçe hastalandığını görmek çok sevdiği bir şey konusunda çok ısrarcı davranacak demektir.

Rüyada eline yüzüne her yerine domates bulaştığını görmek kazandığı parayı biraz har vurup harman savurarak yiyecek ve parasının bereketiyle oynayacak şeklinde yorumlanır.

 

Önerilir ki paranızın daha iyi geleceği bu günlerde olası zor günler için bir birikim yapın.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın