Rüyada Dışkı Tezek Görmek

İmam Cafer Sadık: Rüyada ishal olmanın dört şekilde yorumlanmıştır: 1-Haram mal 2-Genişlik, rahatlık 3-Ailevi giderler için para harcamak 4-Üzüntüden kurtulmak.

İbn-i Sîrîn: At ve inek tezeği görmek; gördüğünüz tezeğin çokluğunca mal ve nimete kavuşacağınıza işaret eder.

İnsan dışkısı görmek; helal olmayan malla yorumlanır.

Kendi yatağınıza pislediğinizi görmek; malınızı eşinize vereceğinize delalettir. Bir yere pisleyip üzerini toprakla örttüğünüzü görmek; birikiminizi yeraltında saklayacağınıza delalet eder.

Kirmanî: İnsanların pisliğini yediğinizi görmek; helal olmayan yolla kazandığınız paraları harcayacağınıza delalet eder.

Meçhul bir yere pislediğinizi görmek; paranızı ya da malınızı gereksiz yerlerde harcayacağınıza işaret eder.

Vücudunuzun pisliğe bulaştığını görmek; günaha gireceğinize… İshal olduğunuzu görmek; malınızı çarçur edeceğinize delalet eder.

Karnınızdan adeta sel gibi pislik boşaldığını görmek; sözüne güvendiğiniz bir kimseden akıl alarak başınızı derde sokacağınıza işaret eder.

Hz. Danyal: İnsanların veya dört ayaklı hayvanların pisliği; haram malla yorumlanır. Ahır hayvanları veya yırtıcı hayvanların pisliği; eziyet ve zorla alacağınızı mala delalet eder.

 

Cabir Mağribî: İnsan pisliği; elden gidecek mala… Pislik içinde boğulduğunuzu ya da pisliğe basıp yere düştüğünüzü ve üzerinizin pisliğe bulaştığını görmek sözüne itimat edilen bir kimse yüzünden derde ve kedere düşeceğinize delalet eder.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın