Rüyada Deniz Aygırı Görmek

Seyyid Süleyman: Bu rüya hayır, çıkar, şan ve onur ile yorumlanır.

Denizaygırı görmek; hatırı sayılır, saygın bir insana delalet eder.

Bir denizaygırı tuttuğunu gören, halk arasında saygıdeğer ve saygın olur.

Denizaygırına bindiğini görmek; hayır, çıkar, kademe ve kıymete delalet eder.

Denizaygırından indiğini gören, itibarını kaybeder. Sahip olduğu denizaygırın öldüğünü gören kişi, elindeki malından olur.

Deniz Aygırı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır.

Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür.

Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Deniz Aygırı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın