Rüyada Buz Görmek

(Ayrıca Bakınız; Donmak) Rüyada buz görmek, aleyhinize görülen işlerin lehinize döneceğine yorumlanır.

Buz üzerinde kaydığını görmek, başarıya ulaşmaya, Buzların eridiğini görmek, hayatta yalnız kalmaya, çevrenizde kimsenin kalmayacağına işarettir.

Rüyada buz görmek, gam ve kedere, ıstırap ve acıya, eş ve dostlar arasında meydana gelecek soğukluğa, Sıcak havada suyun içine buz katmak ferahlık ve sevince, Buzun erimesi dargınların barışmasına yahut pek yakında meydana gelecek güzel gelişme ve haberlere delalet eder.

Rüyada buz görmek, gelecek iyi bir haberle sıkıntılarınızın giderileceğine ve sonrasında hayat şartlarınızın lehinize değişeceğine işarettir.

Buz üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, gereksiz risklere atılmamanız gerektiği anlamındadır.

Rüyada görülen bembeyaz, temiz, parlak buz, insanın unuttuğu veya ümidini kestiği bir kısmettir ve beklenmedik bir anda gelecek demektir.

Rüyada büyük buz parçaları görmek; şimdiye kadar içinde bulunduğu kötü bir durumun hiç beklenmeyen bir anda alınan bir haberle iyi bir şekle dönüşeceğine delildir.

Bardakta buz görmek, bir sınavda derece veya mükafat alınacağına, Erimekte olan bir buz parçasını görmek, değersiz bir iş için boş yere gayret harcandığı anlamına gelir.

Genç bir erkeğin rüyada buz üzerinde kaydığını görmesi, hataya düşeceğine işarettir.

Böyle bir rüya olgun yaştakiler için, hile ve dalavereden kolaylıkla kurtulmaya, Genç kadınlar için ev işlerinde çalışmanın kendilerine daha yarar sağlayacağına ve eşiyle mutlu bir hayat yaşayacağına ve herkesin sevgisini kazanacağına işaret eder.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın