Rüyada Buluğ Çağı (Ergenlik Dönemi) Görmek

Bir kimsenin rüyasında buluğ çağına girdiğini görmesi; ulaşmak istediği amacına hayatı boyunca ulaşma imkânı bulamayacağına veya edinmek istediği eşya ve giysilerini bulunduğu şu günlerde alamayacağına işaret eder.

Buluğ çağına girmiş insanların bu rüyayı görmesi:

Ergenlik çağına girmiş insanların böyle bir rüya görmeleri; hayatlarında güzel şeyler başaracaklarına delaletle tabir edilir.

Buluğ Çağı (Ergenlik Dönemi) kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Buluğ Çağı (Ergenlik Dönemi) görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın