Rüyada Bukle Görmek

(Bakınız; Saç) Rüyada bukle bukle, parlak, güzel, gür saçlara sahip olan kişi tatsız düşüncelerinden sıyrılmasına, istediği yaşama kavuşmasına delalettir.

Rüyada kişinin buklelerinin uzadığını görmek, mal ve uzun ömre delalet eder.

Rüyada saçlarını kıvırcık halde görmek, izzet ve yüksekliğe işarettir. Bir kadının rüyada buklelerini siyah görmesi, eşiniz doğru, sağlam ve temiz olacağına işarettir.

Bu tarz bir rüya, fakir kişinin borçlarının varlığına işarettir.

Bukle kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bukle görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın