Rüyada Boğazlama Görmek

Rüyada herhangi bir kimseyi boğazladığını görmek; rüya sahibinin boğazladığı kişiye eziyet edeceğine delalet eder. Sözün aslı, rüyada boğazladığını veya boğazlandığını görmek; birçok rüya tabircilerine göre hayra alâmet değildir.

Akrabalarınızdan birisini boğazladığınızı görmek:

Eğer akrabalarınızdan birisini boğazladığınızı ve kan çıkmadığını görürseniz; o kimse ile rüya sahibinin aralarında olan akrabalık bağlarının kesileceğine delalet eder. Eğer boğazlama sırasında kan çıktığı görülürse; aralarında birbirlerine yardımcı olacaklarına delalet eder.

Bir başkası tarafından boğazlandığını görmek:

Bir kimsenin rüyada bir başkası tarafından boğazlandığını görmesi; gam ve kederden sıyrılarak feraha erişeceğine işaret etmektedir.

Anne veya babanızın boğazına sarıldığınızı görmek:

Rüyanızda anne veya babanızın boğazına sarıldığınızı görmeniz; onları üzecek bir davranışta bulunacağınıza veya onların izni ve rızası olmadan bir evlilik gerçekleştireceğinize işarettir.

Küçük bir çocuk boğazladığınızı görmek:

Rüyada küçük bir çocuğu boğazladığını görmek; eğer çocuğunuz var ise gelecekte onun meşhur birisi olacağına delalet eder. Küçük bir çocuğu boğazlama sırasında kan çıktığı görülürse; o kişinin anne ve babasına karşı geleceğine veya boğazladığını gördüğü çocuğunun kendisine asi olacağına işaret eder.

Eğer boğazlama esnasında kan görülmezse aralarındaki muhabbet ve sevginin daha da güçleneceğine işaret eder.

Kadını boğazladığınızı görmek:

Rüyanızda bir kadını boğazladığınızı görmek; o kadına karşı yakınlık hissedeceğinize tabri edilir.

Genç kızın erkek tarafından boğazlandığını görmesi:

Bir genç kızın rüyasında bir erkek tarafından boğazlandığını görmesi; toplum içinde sosyal hayatı iyi olan bir genç ile evleneceğine ve mutlu, huzurlu bir hayat sürdüreceğine delalet eder.

Kadının devlet başkanı tarafından boğazlandığını görmesi:

Bir kadının devlet başkanı tarafından boğazlandığını görmesi; eğer rüyayı gören bekâr ise evleneceğine işaret etmektedir.

Bir annenin süt çocuğunun boğazlanarak kızartıldığını görmesi:

Bir anne rüyasında süt çocuğunun boğazlanıp kızartıldığını görmüş ise; o annenin çocuğuna eziyet edeceğine işaret eder.

Koyun, sığır gibi eti yenen hayvanlardan birini boğazladığını görmek:

Bir kimse rüyada koyun ve sığır gibi eti yenen hayvanlardan birini boğazladığını görse; o kimsenin büyük bir ihtimal evleneceğine yorumlanır.

Kendi kendinizi boğazladığınızı görmek:

Bir kimsenin rüyasında kendi kendini boğazladığını görmesi; o kimsenin eşinin (hanımının) kendisine haram olmasına, eğer boğazlama anında kan çıktığı görülmüş ise rüya sahibinin eziyet edeceğine, haddi aşacağına ve isyan edeceğine delalet eder.

Bir adamın veya kavmin boğazlandığını görmek:

Rüyada bir adamın veya bir kavmin boğazlanmış olarak görülmesi; o adamın veya o kavmin sapık olduklarına ve bidat işleyeceklerine delaletle tabir edilir.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın