Rüyada Bilinmemek Görmek

Rüyada bilinmeyen birinin geldiğini görmek, o kişiden sevinilecek bir haber alınacağına işarettir.

Rüyasında kişinin bilinmezlikler içine düşmesi, o kişinin akrabalarından uzaklaşıp gurbete gideceğine ve kimsenin ondan haber alamayacağına işarettir .

Rüyada bilinmeyen, kaybolan bir kimsenin gittiği yerden döndüğünü görmek, işlerinin kolaylaşacağına; Nerede olduğu bilinmeyen adamın selametle ve sevinçle döndüğünü görmek, her işin yolunda gideceğine delalet eder.

Bilinmemek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bilinmemek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerin

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın