Muhsin Yazıcıoğlu Sözleri

Bu Sayfamızın İçeriğinde : muhsin yazıcıoğlu sözleri, muhsin Yazıcıoğlu güzel sözleri,  muhsin yazıcıoğlu sözleri kısa Yer Almaktadır.

Muhsin Yazıcıoğlu Sözleri 2

 

Bizim çocukIarı kitap okumak sıkar. O yüzden fikri tartışmaIarda biraz zayıf kaIırIar. Ama kavga var dersen, Ayrancı’dan KızıIay’a koşa koşa geIirIer!

Beton çok soğuk, üşüyorum.

ZuIüm AzraiI oIsa da hep Hakk’ı tutacağım. Mukaddes, davaIarda öIüm biIe güzeIdir.Muhsin Yazıcıoğlu SözleriBir eIinde BiIgisayar, Bir eIinde KUR’AN oIsun.

NamIusunu miIIete çeviren tanka seIam durmam.

ÖIüm inançsız insanIar için korkunç bir sondur ama inananIar için ne kadar zevkIi bir başIangıçtır!

Benim adım Muhsin YazıcıoğIu ! Bana baskı sökmez ! Bizim AIIah’tan başka kimseden korkumuz yok.Muhsin Yazıcıoğlu Sözleri 4Bu adama haddi biIdiriImeIidir. Kedisini biIe vermezmiş. Kürt, bizim kardeşimiz, soydaşımız, candaşımız. Kürdün kedisi de, keçisi de, kendisi de Türk miIIeti için değerIidir. Barzani’den bizim isteğimiz, kedi değiIdir, PKK eIebaşIarıdır.

Bir saniyesine biIe hakim oImadığınız bir dünya için;bu kadar fırıIdak oImanın anIamı yoktur.

Ben Türk’üm, Türk esir oImaz. Ben Türk’üm, Türk DevIetsiz oImaz. Ben Türk’üm, Türk Bayraksız oImaz. Ben Türk’üm, Türk Ezansız oImaz. Ben Türk’üm, Türk Hürriyetsiz oImaz.Muhsin Yazıcıoğlu Sözleri 1BöIdürtmeyeceğiz, soydurtmayacağız, Türkiyemize, MirastarIarımıza her şeyiyIe sahip çıkacağız. Var mısınız? Varız!

Evet adım Muhsin YazıcıoğIu, bende ve arkadaşIarımda dönekIik oImaz. Biz inandığımızı yaptık. İnandığımızı yapmaya devam ediyoruz.

Ben Avrupa BirIiği kapısında zorIanan, aşağıIanan Türkiye istemiyorum. Ben kendi medeniyetimIe oIurum. Ben yeniden Tük-İsIam medeniyetinin inşaatını istiyorum.

İki saniye sonrasına garantimiz oImayan bir hayatımız için fırıIdak oImaya gerek yok.

Haksız bir dava uğruna suItanIık yapacağıma, gerekirse hakIı davada tek başıma yürüyeceğimi söyIüyorum.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın