Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: küçük kardeşe doğum günü mesajları,doğum günü mesajları,küçük kardeşe doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana canım küçük kardeşim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun sevgili küçük kardeşim, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar sevgili küçük kardeşim.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik küçük kardeşim!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun bitanecik küçük kardeşim.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğumgünün kutlu olsun biricik küçük kardeşim.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik küçük kardeşim.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun sevgili küçük kardeşim.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik küçük kardeşim.Mutlu Yıllar.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar canım küçük kardeşim.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın