Kıza Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: kıza doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, kıza doğum günü, güzel doğum günü mesajları  yer almaktadır.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun bitanecik kızım. Doğum Günün Kutlu Olsun!

Yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine bitanecik kızım.

Doğum günün kutlu olsun biricik kızım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili kızım. Nice güzel doğum günlerine..

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutlu olsun biricik kızım.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili kızım.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kızım.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile… Mutlu yıllar canım kızım. İyi ki doğdun!

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgili kızım!http://www.bilgien.com

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili kızım.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın