Kız Evlada Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: kız evlada doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, kız evlada doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım. Nice mutlu yıllara.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun bitanecik kız evladım. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin biricik kız evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum biricik kız evladım. Nice Yıllara.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız evladım.

Doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım.

‎Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin sevgili kız evladım. Doğumgününü en içten dileklerimle kutlarım.

Yeni yaşına başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik kız evladım.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın