Hareketli Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: hareketli doğum günü mesajları,hareketli doğum günü gifleri,hareketli doğum günü e kartları,resimli hareketli doğum günü mesajları,animasyonlu doğum günü mesajları ile ilgili hareketli,animasyonlu resimler yer almaktadır.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!  http://www.bilgien.com/hareketli-dogum-gunu-mesajlari/

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Gelecegini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.


 

unnamed (21)


unnamed (20)


unnamed (19)


unnamed (18)


unnamed (15)


unnamed (17)


unnamed (16)


unnamed (10)


unnamed (11)


unnamed (5)


unnamed (6)


unnamed (8)


unnamed (7)


unnamed (9)


dogum-gunu-e-kartlari-hareketli-dogum-gunu-kartları


unnamed (1)


hareketli dogum gunu karti


unnamed (13)


unnamed (14)


dg-24


unnamed (12)


doğumgünü


 

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın