Halaoğluna Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: halaoğluna doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, halaoğluna doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile… Mutlu yıllar biricik hala oğlum. İyi ki doğdun!

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgili hala oğlum!

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun biricik hala oğlum. Doğum Günün Kutlu Olsun.www.bilgien.com

Yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine sevgili hala oğlum.

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun biricik hala oğlum!

Mutlu yıllar..Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın bitanecik hala oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik hala oğlum.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik hala oğlum. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım hala oğlum!

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın sevgili hala oğlum.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın