Halakızına Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: halakızına doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, halakızına doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım hala kızım!

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğumgünün kutlu olsun biricik hala kızım.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun biricik hala kızım.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun bitanecik hala kızım.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana sevgili hala kızım. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.
İyi ki doğdun sevgili hala kızım.

Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım hala kızım.Doğum günün kutlu olsun.

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili hala kızım! Mutlu yıllar..

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğumgünün kutlu olsun canım hala kızım.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik hala kızım. Doğum Günün Kutlu Olsun!

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın