Evlada Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: evlada doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, evlada doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun bitanecik evladım. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun biricik evladım. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim canım evladım. Nice güzel doğum günlerine..

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın canım evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutlu olsun sevgili evladım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum bitanecik evladım. Nice Yıllara.http://www.bilgien.com

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler sevgili evladım.

Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun canım evladım.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın bitanecik evladım. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum canım evladım. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın