Etkileyici Aşk Sözleri

Bu sayfamızın içeriğinde: etkileyici aşk mesajları, etkileyici aşk sözleri. güzel sözler yer almaktadır.

Beş dakika Sarılıp koklamak için ömrümü yoluna kurban Edeceğim Biri var…

 Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN.

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin

Dudaklarını alkole mi bandırıyorsun ; Gülüşün sarhoş ediyor beni .

Zira, benim gökyüzümde senden başka bulut yok.

Öyle çok kelimelere gerek yok, Sessizliğimin sesi, Dualarımın aminleri ol yeter.

Senin için O kim dediler? “Hayattaki Gülen Yüzüm” dedim.

Keşke seni kopyalayıp yanıma yapıştırabilsem.

Bal Gözlüm benim Cennetim benim Yalan Dünyadaki Tek Gerçeğimsin, Dünyadaki tek Gerçeğim Oldun yalan Dünyayı Unuttum.

Oysa ben ne zaman yeni bir kalem alsam kırtasiyeden..Onu hep senin isminle denedim.

Bir gece titreyerek uyanırsan Bil ki resmini öptüğüm andır.Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır.

 Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıI oIsa.

Seni nekadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.http://www.bilgien.com/blog/etkileyici-ask-sozleri/

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bil ki ben ölmüşüm.

 Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem.

 Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Can Yücel

 GüIIer Hep EIIerinde Açsın Ama DikenIeri Batmasın. Sevda Hep Seni BuIsun Ama Seni YaraIamasın. MutIuIuk Hep Yüreğine DoIsun Ama Beni Unutturmasın.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen.www.bilgien.com

Bir gün sen oImaz isen yanımda biI ki ben o gün can veriyorum demektir, sensizIik benim için hayat değiI öIüm demektir, bana hayat verdiğin için teşekkür ederim bebeğim.

Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim.

Sarı giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın