Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: erkek kardeşe doğum günü mesajları,doğum günü mesajları,erkek kardeşe doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek kardeşim!

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili erkek kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana bitanecik erkek kardeşim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Yeni yaşına başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun bitanecik erkek kardeşim.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili erkek kardeşim.

Doğum günün kutlu olsun canım erkek kardeşim. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek kardeşim.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek kardeşim.http://www.bilgien.com/

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım erkek kardeşim.

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun bitanecik erkek kardeşim! Mutlu yıllar..

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın