Dedeye Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: dedeye doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, dedeye doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Doğum günün kutlu olsun bitanecik dedem.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım dedem.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.Doğum günün kutlu olsun sevgili dedem.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili dedem. Mutlu Yıllar.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik dedem.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik dedem.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik dedem.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun biricik dedem.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili dedem.

İyi ki doğdun bitanecik dedem. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın