Dayıya Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: dayıya doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, dayıya doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Nice güzel doğum günlerine..

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım dayım. Doğum günün kutlu olsun.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım dayım!

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bitanecik dayım. Doğum günün kutlu olsun…

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili dayım! Mutlu yıllar..

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın bitanecik dayım. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun canım dayım. Doğum Günün Kutlu Olsun.www.bilgien.com

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğumgünün kutlu olsun biricik dayım.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayım.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın