Dayıoğluna Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: dayıoğluna doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, dayıoğluna doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dayı oğlum.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun biricik dayı oğlum.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğumgünün kutlu olsun canım dayı oğlum.www.bilgien.com

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin bitanecik dayı oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın sevgili dayı oğlum.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun biricik dayı oğlum.

Doğum günün kutlu olsun canım dayı oğlum. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik dayı oğlum.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana sevgili dayı oğlum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik dayı oğlum. Doğum Günün Kutlu Olsun!

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın