Biradere Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: biradere doğum günü mesajları,doğum günü mesajları,biradere doğum günü,biradere doğum günü mesajları,doğum günü mesajları,güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik biraderim.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik biraderim. Doğum Günün Kutlu Olsun!

İyi ki doğdun bitanecik biraderim. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım biraderim.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun sevgili biraderim.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile… Mutlu yıllar canım biraderim. İyi ki doğdun!

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun bitanecik biraderim. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik biraderim.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki dogdun sevgili biraderim.

Doğumgününü en içten dileklerimle kutlarım.

Nice mutlu yaşlara.
Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin bitanecik biraderim.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın