Beşiktaş Sözleri

Bu sayfamızın içeriğinde: beşiktaş besteleri,beşiktaş marşları,beşiktaş sözleri, beşiktaş yazıları, çarşı taraftar besteleri, çarşı taraftar sözleri,taraftar sloganları, yer almaktadır.

Tribünlerde hep dillerde, bu sevda bitmez gönüllerde, dar ağacında olsak bile, son sözümüz beşiktaş!

Herkes yaşayamaz hayatı Siyah Beyaz, çünkü sevmek, yürek ister biraz. Beşiktaş…
Sevme beni kızım meşale kokarım, şarkı türkü bilmem beste yazarım, tutma ellerimden emanet sanarım, Beşiktaşım için dünyaları yakarım.

Farkımız tarzımız beşiktaşlı olmamız! Ya sustururuz ya da kan kustururuz. Alemde çarşıdan başkasını tanımayız.

ÖIümIe yaşamı ayıran çizgi siyahIa beyazı ayıramazki her işin sonunda öIüm oIsada sevenIeri kimse ayırmazki.Hiçbirşey alamadı seni benden, alamayacak!
Senin için yanan her meşale, gençliğimin güneşidir.

Ne demiş Ercan Taner? Good bye Liverpool, good bye.
You’ll never fly alone! – Asla yalnız uçmayacaksın KARTAL!
Good bye Liverpool! Good bye Liverpool! Gooooddd byye Liverrpooolll!!! Get out!!!!! Get outtt Liverpool!!!! Tebrikler Beşiktaşım!

Demba Ba, hadi BABA!, Demba ba, hadi BABA!
Pascal ile öğrendik biz tombala, http://www.bilgien.com/blog/besiktas-sozleri/ Liverpool’un kalesini bombalaa, DembaBaaa

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!
Heryerde ve her zaman renklerim Siyah Beyaz olacak.Beşiktaşlı olmak istiyorsan ilk önce aklın olmalı, sonra kanın siyah beyaz olmalı.

Ağaçlı yollarında Dolmabahçe’de, söylediğim besteler yine seninle, ağır ağır adım adım sevginle, yanıyorum senin için Beşiktaş’ım.
Kalbimin en orta yerinde, büyük bir yangın var alevler içinde, Beşiktaş sana yemin olsun!

Bitmeyecek sevdan, mezarımda bile.

Alem biter, ortam biter, hayat biter; çArşı bitmez!

BEŞİKTAŞ’ım benim biricik sevgilim, söyle senden başka kimim var benim! Seninle ağlarım seninle gülerim, söyle senden başka kimim var benim!

Siyahın zindan oIsun, beyazın aydınIık, herkese nasip oImaz beşiktaşIıIık!

Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk, siyahın yanına beyazı koyduk, yıllardan beridir hep senin olduk, Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin.

Ölüm ne zaman ve nasıl gelecekse gelsin. Mezarımda Siyah Beyaz güller atılacaksa, mezar taşımda Beşiktaşlıydı yazacaksa, cenazemde Beşiktaş marşı okunacaksa, böyle ölüm, sefa gelsin, hoşgelsin!

Neden mi Beşiktaş? Çünkü; Siyah Beyaz başlamıştı herşey… Fotoğraflar Siyah Beyazdı.. Yazlık sinemalar Siyah Beyazdı.. Gözümüzün kara, alnımızın ak olması öğretildi hep… Kara gecelerde beyaz sayfalara döktük içimizi.. Kara sevdalarımız oldu, Beyaz umutlarla beslediğimiz.. Ve gün gelecek; Kara toprağa Beyaz kefenlerle gireceğiz hepimiz… İşte bu yüzden Beşiktaş..
Tek aşk, Beşiktaş!
Başka sevdalara kapalıyız.www.bilgien.com

We love in action çarşı!
Ne komedi, ne tiyatro, ne eğlence, ne de âlemde bir gece, en büyük eğlence Beşiktaş.

Kargalar sürü ile, Kartallar yalnız uçar…
Karanlıktan aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnız da olsa etrafa ışık saçar. Üzülme! Doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürü ile Kartallar yalnız uçar!İnönü`ye elveda,

Vodafone Arena`ya merhaba!
Yüzyıllarca sönmeyecek bir meşalesin. Anlı şanlı tarihinle bir efsanesin. Taraftarın seyircinle şanlı mazinle, sen büyüksün BEŞİKTAŞ!

La Vittoria, Sara Nostra! – Zafer bizim olacak!
Engel tanımayan Beşiktaş sevgisine, sahibiz!
Bizim için varlığın ödül, yokluğun ölüm..
İyi günde, kötü günde; Beşiktaş!
Kartallar yüksekten uçar…

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın