Babaanneye Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: babaanneye doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, babaanneye doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik babannem. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler sevgili babannem.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun canım babannem.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.Doğum günün kutlu olsun bitanecik babannem.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin bitanecik babannem. Doğum günün kutlu olsun.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik babannem.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım babannem.http://www.bilgien.com

Yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine sevgili babannem.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar bitanecik babannem.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum bitanecik babannem. Nice Yıllara.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

Bir Cevap Yazın