Amcaoğluna Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: amcaoğluna doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, amcaoğluna doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğumgünün kutlu olsun biricik amca oğlum.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile… Mutlu yıllar bitanecik amca oğlum. İyi ki doğdun!

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun sevgili amca oğlum.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin biricik amca oğlum.

Doğumgününü en içten dileklerimle kutlarım.Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım amca oğlum.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum.www.bilgien.com

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili amca oğlum. Mutlu Yıllar.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki dogdun biricik amca oğlum. Nice mutlu yaşlara.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar canım amca oğlum.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın