Akrabaya Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: akrabaya doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, akrabaya doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım akrabam.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik akrabam. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim biricik akrabam. Nice güzel doğum günlerine..

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun sevgili akrabam.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam.

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice mutlu yıllara bitanecik akrabam.

Yeni yaşına başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun sevgili akrabam.

PAYLAŞ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın